Něco o nás

Naše firma byla založena v roce 1990. Od počátku existence se zabýváme výrobou sítí a ostatního nářadí pro chovatele ryb na rybnících, nádržích i otevřených vodách.

Zaměstnanci firmy mají bohaté teoretické i praktické zkušenosti v chovu ryb, což zaručuje technickou kvalitu našich výrobků. Každý nový výrobek nejprve ověřujeme v praxi.

Vzhledem k postupnému rozvoji firmy každým rokem rozšiřujeme sortiment našich výrobků a služeb, takže v současnosti jsme schopni z velké části pokrýt našimi produkty potřeby chovatelů ryb, nemalou měrou zasahujeme i do lesního hospodářství, ochrany budov, nakládání s odpady, sportu i dalších odvětví lidské činnosti.

V našem výrobním programu samozřejmě nezapomínáme ani na rybáře sportovní, pro něž jsme připravili řadu výrobků na manipulaci s nalovenými rybami a jejich následné přechovávání s velkým důrazem na šetrné zacházení.

Pevně věřím , že Vás zaujme obsah našeho katalogu a dáte nám důvěru k realizaci přání a potřeb Vaší rybářské či chovatelské firmy. My Vám za to poskytneme ucelený soubor těch nejlepších výrobků a služeb, jaký jsme schopni zajistit.

Na spolupráci se těší

Petr Dobeš
majitel firmy